De typische D-reizen klant is een convenience- en efficiency-seeker met schoolgaande kinderen en dus gebonden aan de schoolvakanties. Ze willen makkelijk en goed kunnen kiezen, en zeker weten dat ze niet te veel betalen. Waar de online-boeker zo’n 70 uur kwijt is aan oriënteren tot en met boeken, besteden D-reizen klanten maximaal zo’n 8 uur aan (vooral online) oriëntatie en vergelijken. Vaak ziet men dan door de bomen het bos al niet meer. En omdat ze zeker willen weten niets gemist te hebben en de beste aanbieding te krijgen komen ze naar het D-reizen reisbureau of D-reizen.nl.
Onze propositie is daarom: Omdat wij het overzicht van alle vakanties onder één dak hebben biedt D-reizen je gemoedsrust bij vroegboeken,Totaal geen vakantie stress dus. En dat geeft ruimte voor andere dingen. Zoals bijvoorbeeld nadenken over dingen die volstrekt onbelangrijk zijn. Dingen waar je alleen maar op komt, als je voor de rest niets aan je hoofd hebt. Ultieme ontspanning is wanneer je je écht druk maakt om helemaal niks.
De campagne scoorde goed bij het publiek (hoge waardering) en bij de klant. De omzet steeg met 15,9%! Drie keer zoveel groei dan de doelstelling van 5% en meer dan vijfmaal de groeiverwachting voor de gehele markt. De merkvoorkeur is gestegen van 20% voorafgaand aan de campagne naar 24% na de campagne. Dit alles bij een share-of-voice van slechts 6,3% in de campagneperiode.
(Bron resultaten: DVJ Insights, rapportage 0- en 1-meting, 9 januari 2017)
Genoeg cijfers. Nu is het tijd voor even helemaal niks… (alleen nog even op PLAY klikken aub).